SuccessLAB

Biznesam

 • Ienesīgam un uzticamam
 • Elastīgam un efektīvam
 • Enerģiskam un iedvesmojošam

Personībai

 • Mērķtiecīgai un proaktīvai
 • Elastīgai un kaislīgai
 • Harmoniskai un veselai

Ģimenei

 • Laimīgai un mīlošai
 • Atbalstošai un smaidošai
 • Bagātai un pilnvērtīgai

SuccessLAB© panākumu sistēma

Kompleksa risinājums. Sistēmas pieeja

Uzzināt vairāk

Kā jau šogad kļūt veiksmīgam/-ai?

Posted by
/ / Leave a comment

Cik bieži esi uzdevis/-usi sev šos jautājumus –

 • Kā veiksmīgie cilvēki sasniedz daudz vairāk kā pārējie?
 • Kā veiksmīgiem cilvēkiem izdodas nopelnīt daudz vairāk kā pārējiem?
 • Kā veiksmīgie cilvēki paspēj būt visur un neskatoties uz lielo slodzi spēj atrast laiku arī atpūtai, kā arī saglabā dzīvesprieku?

Uzzini kā, jo arī tu to vari!

Garantēta un patentēta sistēma!

Kad pēdējoreiz esat aizelsies skrējis no vienas saspringtas tikšanās uz nākamo, labi apzinoties to, ka tā jau pirms kāda laika ir sākusies, turklāt vēl zvana telefons, jau kuro reizi atgādinot par nepadarītajiem darbiem. Gadās pat tā, ka šādos brīžos iestājas apātija un nespēks, kam seko apziņa, ka tāpat jau tagad neko nevar mainīt?! Taču iekšēji saglabājās vēlme paspēt visu izdarīt, jo pašam šķiet, ka iespēju ir tik daudz. Šajā strauji mainīgā pasaulē nav laika gulēt! Tu neesi vienīgais – daudzi aktīvi cilvēki bieži vien sastopas ar šādām un līdzīgām situācijām. Tas ir gluži tāpat, kā mūžīga skriešana vāveres ritenī neredzot priekšā finiša lentu, kur tik skrien un skrien… Var jau apgalvot, ka varbūt kādam pat patīk šāds ar adrenalīnu piesātināts dzīves veids. Bet skaudrā patiesība ir tāda, ka no tā ļoti nogurst, jo stress graujoši ietekmē ne tikai veselību!

Izlasot visu šo rakstu tu uzzināsi par efektīgu risinājumu kā kļūt veiksmīgam!

Ievērojamais panākumu filozofs Napoleons Hills savā dižākajā darbā “Domā un kļūsti bagāts” ir teicis: „Visiem mums tiek iedota ļoti liela bagātība, kas katru dienu tiek sadalīta starp visiem pilnīgi vienādi – tas ir laiks.” Visiem vienādi pa 24 stundām diennaktī. Tas ir tāpat, ja katram būtu bankas depozīts, uz kura katru diennakti nogulda visiem vienādu naudas summu- 86400 santīmus, bet to var izmantot tikai 24 stundas. Pēc šīm 24 stundām šis ieguldījums izzūd. Tu vari tērēt, ieguldīt un rīkoties pēc sirds patikas ar šo depozītu tikai  vienu diennakti, bet to nevar uzkrāt un atlikt nākotnei. Tikai un vienīgi 24 stundas tu esi šī dārguma pavēlnieks/-ce! Ar to var daudz ko radīt, bet kā to darīt un ko tu iegūsi rezultātā ir atkarīgs tikai no tevis. Tev ir tikai šīs 24 stundas diennaktī jeb 86400 sekundes.

Kāpēc veiksmīgajiem izdodas iegūt no šī depozīta vairāk kā pārējiem?

Mēs visi darbam, par kuru saņemam atalgojumu veltam aptuveni vienādu laiku. Vidēji tās ir 8 līdz 10 stundas diennaktī. Savukārt samaksu par padarīto saņemam sākot no dažiem latiem par stundu, līdz pat daudziem desmitiem un simtiem latu par tām pašām 60 minūtēm. Kur tad slēpjas šī atšķirība un kur ir panākumu atslēga?

Izrādās, ka noslēpuma gandrīz nav – ir tikai māka un māksla efektīgi izmantot savas iespējas un galveno resursu – laiku. Tieši tā, māka un māksla! Māka prast saplānot un pielietot tev doto laiku. Māksla iegūt labāku rezultātu, strādājot tikpat vai mazāk kā pašlaik. Tas ir ilglaicīgs process, bet tā rezultāti ir fantastiski. Plānot efektīgi savu laiku, jeb savu dzīvi un rīkoties, tas tad arī ir šis noslēpums kā būt veiksmīgam. Mums ir šī veiksmes atslēga – panākumu un personīgās izaugsmes plānotājs „LEADER” 2012.gadam.

Kā kļūt ģeniāli veiksmīgam?

Plānot laiku, tāpat kā būt veiksmīgam ir ieradums! Jo vairāk tu trenējies, jo labāk izdodas! Zināšanas ir svarīgas, bet pats svarīgākais ir tās ikdienā pielietot pat tad, ja tas ne vienmēr izdodas perfekti. Būt labam vadītājam vai veiksmīgam uzņēmuma īpašniekam vai pat veiksmīgam cilvēkam ir ieradums. Citiem vārdiem sakot, uz ko fokusējies, tas ar laiku kļūst labāks un to spējam sasniegt – tas arī ir pats galvenais noslēpums. Ja papētīsi to, kas tev patiesi labi izdodas, tad ievērosi, ka tieši to darbību vai prasmi tu dari bieži. Pirms dažiem gadiem ASV arodbiedrības veica pētījumu, kur konstatēja, ka vidēji darbinieks savu darba iemaņu uzlabošanā velta tikai 26,5 stundas gadā. Tikai 26,5 stundas! Lūk, cita pētījuma rezultāti – izpētot izcilniekus un ģēnijus noskaidrojās, ka, lai sasniegtu šos ģeniāla rezultātus viņi vidēji strādāja 10000 stundas. Kļūt par ģēniju ir iespējams, tikai tā ģeniālā prasme jeb ieradums jātrenē 10 tūkstošs stundas. Lūk, tu zini ģēnija rašanās noslēpumu – fokusēties uz mērķi un mērķtiecīgi, un neatlaidīgi darot iet uz to. Lai kļūtu ģeniāli veiksmīgs ir svarīgi trenēt un uzlabot savu laika plānošanas ieradumus. Tāpēc, lai ikviens varētu šo ieradumu attīstīt mēs izpētījām un apkopojām pasaulē labākas un efektīgākās plānošanas sistēmas un metodes, vienkāršojām tās un radījām efektīgu plānošanas sistēmu – panākumu un personīgās izaugsmes plānotāju „LEADER”. Pielietojot šo sistēmu, tu spēsi sasniegsi daudz vairāk kā ar parastu plānotāju pat ārēji dārgos ādas vākos. Mēs šo plānotāju devām testēt dažādiem cilvēkiem. To vidū ir bija gan studenti un ierēdņi, gan uzņēmēji un augstākā līmeņa vadītāji. Testa dalībnieku atzina, ka ir radīts ļoti efektīgs plānotājs, kurš ikvienam palīdzēs kļūt pašam par savas dzīves čempionu – laimīgas dzīves īpašnieku. Šo sistēmu ir viegli apgūt un pielietot. Turklāt, rezultāti iegūstami jau pēc pirmā mēneša, jo tieši mērķa sasniegšanas procesā notiek personīgā izaugsme. Savukārt uzvarot sevi un personīgi augot ir drosme izvirzīt nākamo iekarojamo virsotni – jaunu izaicinošu mērķi, kuru sasniegt.

Tāpēc mēs droši garantējam, ka pēc 1 mēneša, maksimums diviem ikviens ieraudzīs atšķirības un uzlabojumus savā dzīvē, ja sāks plānot un pielietot visu iekļauto panākumu un personīgās izaugsmes plānotājā „LEADER”. Lai kļūtu patiesi veiksmīgs, ģeniāli veiksmīgs tev vajadzēs gadus un jo ātrāk tu sāksi spēlēt šo veiksmes spēli, jo ātrāk sasniegsi meistarību un dzīvosi savu čempiona dzīvi. Stīvs Džobs ir teicis viedus vārdus „Jūsu laiks ir ierobežots, tāpēc neizniekojiet to, dzīvojot kāda cita dzīvi” un tāpēc mēs uzaicinām tev sākt dzīvot savu veiksmīga cilvēka un čempiona dzīvi.

Lai izdotos ir vajadzīgs atbalsts!

Vieglāk un patīkamāk sasniegt rezultātus, ja kāds tevi atbalsta un blakus ir uzticams palīgs. Plānotājs „LEADER” ir tieši šāds, atbalstošs un uzticams palīgs, jo līdzīgi kā labākais draugs spēj uzdot spēcīgus un uz mērķi virzošus jautājumus. Arī tādus jautājums, uz kuriem atbildot tu viegli un plaši apzināsies savu dzīves līdzsvaru, un spēsi to sasniegt. Visi šie jautājumu ir izveidoti tā, lai paskatītos uz savu dzīvi it kā no putna lidojuma augstuma. Šāds visaptverošs redzējums ļauj ieraudzīt reālu un detalizētu kopainu, pēc kuras ir viegli nonāktu līdz savas dzīves dziļākai un patiesai apzināšanai. Tikai pēc apzināšanās var pieņemt lēmumu un izveidot tādu dzīvi, kurā mīli dzīvot! Regulāri atbildot uz plānotājā iekļautajiem jautājumiem, tu būsi pārsteigts par to iedarbību, jo pēc kāda laika ievērosi, ka jebkurā situācijā jau patstāvīgi sāc meklēt efektīgu un sev pieņemamu risinājumu – pašu labāko risinājumu. Savukārt, meklējot šo risinājumu tu arī atradīsi labākos veidus kā to īstenot un sasniegt. Ievēro, patstāvīgi atrast, nevis kaut ko gaidīt un lūgt padomus. Papildus tam, tu iegūsi veiksmīga cilvēka ieradumus, sakārtosi visas savas dzīves (arī biznesa) prioritātes un spēsi vairāk nopelnīt, turklāt, sasniegsi mērķus daudz vieglāk un ātrāk kā parasti.

Kā tas strādā?

Tagad jau zinām, ka būt veiksmīgam un arī veselam – nozīmē efektīgi plānot savu dzīvi un rīkoties pēc veiksminieku plānošanas sistēmas. Turklāt, tas attiecināms uz pilnīgi visām dzīves sfērām. Lai sasniegtu mērķi ir svarīgi salikt visu tavas dzīves sfēru puzzles gabaliņus vienā kopīgā un krāsainā bildē – vienā plānotājā. Tālāk sastādīt detalizētu plānu pēc kura mērķus būs daudz vieglāk realizēt. Plānotājā „LEADER” mērķus sastāda pa visām dzīves sfērām un tas palīdz ieraudzīt šo, krāsaino kopainu, gan nofiksēt sākotnējo situāciju, gan redzēt savu virzību un izaugsmi. Lai piepildītu savu dzīvi ar panākumiem sākumā sastāda kopējā gada mērķu plānu, tad mēnešu, nedēļas un dienas. Realizējot mērķus ne vienmēr viss notiek tik gludi, bet lai to laicīgi saprastu un spētu ietekmēt ir jāveic iegūto rezultātu izvērtēšana. Viss pēc shēmas 

Plānošana pēc šādas shēmas palīdz ieraudzīt un ietekmēt iespējamās problēmas, tā sevi pasargājot. Papildus iegūsi pieredzi uzlabot savus plānus un, kas svarīgi – ieradumu pieņemt spēcīgus un apzinātus lēmums viegli un ātri.

Lielus panākumus iegūst koncentrējoties kādam konkrētam mērķim.

Plānojot tikšanās un visas dienas uzdevumus pēc prioritātēm „A”, „B”, „C”, tu Leader 2012 dienas paraugspaspēsi būt vajadzīgajā laikā un vietā! Tu būsi arī iekšēji sagatavojies un rezultātu sasniegsi vieglāk un ātrāk! Tev nevajadzēs tik daudz tikšanos un pārrunu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu! Iedomājies, ka spēsi nopelnīt vairāk, tāpēc, ka būsi iedvesmojošs, dzīvespriecīgs, spēcīgs un ar platu smaidu. Neesot stresā, bet esot emocionālā līdzsvarā tu kļūst arī vieds, un viegli atradīsi atbildi uz svarīgiem jautājumiem. Izklausās jau neticami, bet jaunā un uzlabotā plānotāja „LEADER” testa grupai izdevās mazāk strādājot sasniegt daudz labāku rezultātu, nekā pirms tam. Vidēji par 10-20% labāki rezultāti veltot tām mazāk laika un tas ir tikai pēc 1-2 mēnešiem pielietojot plānotāju „LEADER”! Lielāki ienākumi un vairāk brīva laika arī ļaus tev labāk atpūsties, un kas īpaši svarīgi – saglabāt veselību un jaunību. Tu arī to vari iemācīties un uzlabot jau esošās zināšanas, jo plānotājā ir viegli uztveramas, paskaidrojošas instrukcijas un vizuālas shēmas. Vienā plānotājā apkopots viss tas, ko māca divu vai pat trīs dienu klātienes laika plānošanas un prioritāšu nospraušanas treniņos. Šādi treniņi maksā sākot no 50LVL līdz 200LVL par vienu dienu. Plānotājā visu plānošanas teoriju var izlasīt un apgūt pusstundā. Lai iemācīties pielietot pietiek ar pāris nedēļām. Jūtamus rezultātus iegūst pēc 1.mēneša. Minimums teorijas un pamācību, maksimums reālu rezultātu!

Mums ir ekskluzīvs risinājums vadītājiem!

Iedomājies, kā būtu, ja visi tavi darbinieki prastu plānot un sakārtot savu ne tikai darba dzīvi? Kādas iespējas tad pavērtos? Iedomājaties, ka spējat uzticēt pilnīgi visus darbus saviem darbiniekiem. Kādus jaunus un grandiozus projektus tad kopā varēsiet īstenot! Tas viss ir iespējams jau tuvākajā nākotnē, bet, lai to sasniegtu ir jārīkojas jau šodien. Šī plānošanas sistēma lieliski der katram veiksmīgam vadītājam, jo īsā laikā iemāca labāk deleģēt uzdevumus, kamēr citi šo mākslu apgūst gadiem. Salīdzinoši sīks ieguldījums darbiniekos ar lielu atdeves efektu. Katra darbinieka izaugsmi un laika plānošanas prasmi var arī kontrolēt un kopā izvērtēt, tādejādi audzējot savai komandai nākamo čempionu. Tu un tava komanda plānojot iemācīsies sadarboties un kļūt daudz rezultatīvākiem!

Pats galvenais ir rīkoties un darīt!

Tev ir šī iespēja 1 līdz 2 mēnešu laikā iemācīties būt efektīgākam par 10-20% un pelnīt vairāk tikai pielietojot panākumu un personīgās izaugsmes plānošanas sistēmu – plānotāju „LEADER”. Kopš janvāra sākuma mums ir arī jau labākas  cenas un šo efektīgo plānošanas sistēmu „LEADER” var iegādāties par kādiem 5 līdz 10 latiem atkarībā no izpildījuma. Šajā cenā ir iekļauts pats plānotājs, visas instrukcijas un shēmas, papildus treniņa uzdevumi, kā arī jautājumi, kas palīdzēs tev virzīties uz priekšu un atbalstīt, tad, kad tas ir ļoti vajadzīgs. Šī ir garantēta un patentēta tavu panākumu sistēma!

EFEKTĪVA LAIKA PLĀNOŠANA

PANĀKUMI

VIEGLUMS

MĒRĶU VADĪBA

PERSONĪGĀ IZAUGSME

KVALITATĪVS VIZUĀLAIS RISINĀJUMS

JAUNAS IESPĒJAS UN IZAICINĀJUMI

UZLABOTA, GARANTĒTA UN PATENTĒTA SISTĒMA

ATBALSTOŠĀ VIDE

HARMONIJA

PERSONĪGAIS PALĪGS

Tavu veiksmes čempiona palīgu – plānotāju LEADER 2012.g. var nopirkt e-veikalā, vai pie mūs labākajiem pārdevējiem-konsultantiem vai pie sadarbības partneriem veikalos.

Apskaties arī atsauksmes par “LEADER” plānotāju

Mēs novēlam Tev Visveiksmīgāko šo gadu kāds Tev bijis un lai visu panākumu pieauguma tendence turpinās no gada uz gadu. Lai visas izmaiņas šogad Tevi ir tik iedvesmojošas, lai uzdrošinātos sasniegt jaunas Laimes virsotnes.

Armands_Melvags

Raksta autors SuccessLAB vadītājs Armands Melvags, profesionāls panākumu koučs-izaugsmes treneris, biznesa treneris, panākumu un personīgās izaugsmes plānotāja LEADER 2012.g. izstrādātājs

email

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Mums uzticas: