SuccessLAB

Biznesam

 • Ienesīgam un uzticamam
 • Elastīgam un efektīvam
 • Enerģiskam un iedvesmojošam

Personībai

 • Mērķtiecīgai un proaktīvai
 • Elastīgai un kaislīgai
 • Harmoniskai un veselai

Ģimenei

 • Laimīgai un mīlošai
 • Atbalstošai un smaidošai
 • Bagātai un pilnvērtīgai

SuccessLAB© panākumu sistēma

Kompleksa risinājums. Sistēmas pieeja

Uzzināt vairāk

22.04 – 28.04.2013 Koučinga nedēļa 2013: pasākumu saraksts

Posted by
/ / Leave a comment

Oriģinālais raksts: apskatāms šeit

Pasākumu plāns: apskatāms šeit.

Jau kopš 1999.gada ICF (starptautiskās kouču federācijas) biedri ik gadu rīko koučinga nedēļu, kuras laikā notiek daudz un dažādi atvērtie semināri un meistarklases ar mērķi popularizēt koučingu. Ja līdz šim koučinga nedēļa tika organizēta februāra sākumā, tad šogad ICF tika nolemts atzīmēt koučinga nedēļu maijā. Savukārt Biedrība ICF.LV (starptautiskās kouču federācijas Latvijas filiāle) šo nedēļu ir nolēmusi organizēt ātrāk – no 22.līdz 28. aprīlim. Šī būs jau 4. koučinga nedēļa Latvijā, kuru organizē Biedrība ICF.LV

Šīs koučinga nedēļas devīze ir „Koučings sasniegumiem”

Ir ierasts, ka ar sasniegumiem tiek domāts kas materiāls un sataustāms- pirmā vieta sacensībās, populārākais zīmols nozarē vai ātrāk augošais uzņēmums. Bet tikpat labi tas var būt attiecināms arī uz personīgajiem sasniegumiem, kuri nepakļaujas ērtām un vispārpieņemtām mērvienībām. Mēs aicinām Jūs paskatīties uz šo jēdzienu „sasniegumi” nedaudz plašāk- kā būtu, ja par sasniegumu uzskatītu:

 • spēju dzīvot harmonisku un piepildītu dzīvi;
 • attīstīt savas sociālās prasmes;
 • izveidot draudzīgu komandu;

vai

 • radīt darbiniekiem atbalstošu vidi izaugsmei?

Kādos sasniegumos mēs piedāvājam ieskatīties šajā koučinga nedēļā?

Nu jau vairs nav noslēpums, ka koučingu pielieto Latvijas uzņēmumu vadītāji. Lielākā vai mazākā mērā tas sāk iekļauties vadītāja ikdienas vadības rīku klāstā. Tas noteikti ir sasniegums. Ko nozīmē būt par kouču un vadītāju vienlaicīgi? Ar kādiem stratēģiskajiem un operatīvajiem izaicinājumiem ir jāsaskaras tiem vadītājiem, kuri ir apguvuši koučingu un vēlas to pielietot? Kā rīkoties praktiski? Ikvienam vadītājam, kurš ir saskāries ar šādiem un līdzīgiem jautājumiem, piedāvājam Prof. Boba Gārveja meistarklasi Line Managers as Coaches /26.04.2013./

Pavisam noteikti sasniegums būs Džona Vitmora grāmatas „Koučings sasniegumiem” izdevums latviešu valodā. Tas ir pirmais šī starptautiski atzīta koučinga profesionāļa darba tulkojums, kura atvēršanas svētki tiek plānoti koučinga nedēļas ietvaros.

Un pilnīgi noteikti par sasniegumiem var runāt jauniešu līderības projekta Go Beyond sakarā. Jau otro gadu biedrības ICF.LV biedri ar profesionāla koučinga palīdzību palīdz šiem jauniešiem apjaust savu potenciālu un to pielietot savu mērķu īstenošanā. Kāpēc tapis tieši šāds projekts un kā tieši jaunieši ir attīstījušies šī projekta laikā? Kāds no tā labums darba devējiem? Piedāvājam šī projekta vadītāju, jauniešu un arī darba devēju skatījumu meistarklasē „Sociālās prasmes-veiksmīgas karjeras priekšnoteikums?” /26.04.2013./

Kā raksta Džons Vitmors: “Gūt patiesus sasniegumus nozīmē sasniegt vairāk kā cerēts, izvirzot visaugstākos standartus, kas pārsniedz tos, kurus ir ierasts uzskatīt par normu.”

Dž.Vitmora grāmata “Koučings sasniegumiem” ZVAIGZNE ABC izdevums.

Informācijai:

Starptautiskās koučinga nedēļas aizsākumi ir meklējami 1999.gadā, kad Džerijam Udelsonam (Jerri N. Udelson), sertificētam koučam-meistaram no Masačūsetsas, ASV radās ideja atvēlēt pirmo pilno februāra nedēļu koučinga popularizēšanai. Šī ideja tolaik guva plašu atsaucību un ar katru gadu gūst plašāku rezonansi visā pasaulē. Koučinga nedēļas laikā notiek daudz un dažādi atvērtie semināri, meistarklases, tikšanās un dalīšanās pieredzētajā, tāpat arī liela daļa kouču šīs nedēļas laikā piedāvā iespēju izmēģināt koučinga sesijas bez maksas.

Lai arī koučinga pamatprincipi ir veci, kā pati pasaule, tomēr to apvienojums un sistemātisks pielietojums pasaulē ir aizsācies vien 20 gadus atpakaļ. Latvijā koučings plašāk pazīstams ir kopš 2008.gada, kad sāka veidoties pirmās koučinga skolas un pirmā profesionālus koučus apvienojošā organizācija.

Viena no Latvijas spēcīgākajām profesionālos koučus apvienojošām organizācijām ir Biedrība ICF.LV, kas ir Starptautiskās kouču federācijas (International Coach Federation) filiāle. Tieši šī organizācija pirmā aizsāka Latvijā popularizēt koučingu un pirmā sāka atzīmēt koučinga nedēļu. Nākošā koučinga nedēļā Latvijā notiks 2013.gada aprīļa nogalē no 22. līdz 28.aprīlim.

Vairāk info par ICF: International Coach Federation (ICF) mājas lapā.

email

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Mums uzticas: