SuccessLAB

Biznesam

  • Ienesīgam un uzticamam
  • Elastīgam un efektīvam
  • Enerģiskam un iedvesmojošam

Personībai

  • Mērķtiecīgai un proaktīvai
  • Elastīgai un kaislīgai
  • Harmoniskai un veselai

Ģimenei

  • Laimīgai un mīlošai
  • Atbalstošai un smaidošai
  • Bagātai un pilnvērtīgai

SuccessLAB© panākumu sistēma

Kompleksa risinājums. Sistēmas pieeja

Uzzināt vairāk

Patiesība par IEGUVUMU no Ciešanām un NeLaimēm

Posted by
/ / Leave a comment

Nelaimība (cilvēks, kurs ir nelaimīgs) – stāvoklis, kuru rada Ego. Ciešanas un nelaimes var dot jums daudz ko no tā, ko laime nevar. Patiesībā, laime pat daudz ko jums paņem! Laime padara jūs neatkarīgus no tā, kas jums pieder, un to, kas jūs esiet. Laime “iznīcina” Ego sapņus.

Savukārt ciešanas baro jūsu Ego, taču būtībā laime ir stāvoklis ārpus mums ierastā Ego jeb neEgo stāvoklis. Un tas tad arī ir šīs problēmas būtība. Tādēļ cilvēkiem ir grūti būt laimīgiem. Tādēļ miljoniem cilvēku pasaulē izvēlas dzīvot ciešanās. Šī situācija dod viņiem un jums ļoti skaidru Ego apziņu. Savukārt laimes stāvoklī jūs izšķīstiet.

Tad, kad šo patiesību izprot, pārējais kļūst ļoti skaidrs. Ciešanas padara jūs īpašus. Savukārt laime ir dabisks stāvoklis, tajā nav nekā īpaša. Koki ir laimīgi, dzīvnieki ir laimīgi un putni ir laimīgi. Visa Esamība, izņemot cilvēku, ir laimīga. Esot nelaimīgam, cilvēks kļūst ļoti īpašs un ievērojams.

Ciešanas dod jums spēju piesaistīt apkārtējo cilvēku uzmanību – tā kļūst par sociāli un globāli pieņemtu Tango (Tango – kādreiz (parasti bērnībā) veikta neapzināta reakcija uz kaut ko, kas tobrīd radīja risinājumu jeb labumu. Savukārt pašlaik šī neapzinātā reakcija jau kļuvusi par neapzinātu ieradumu, kuras lietderība ir stipri apšaubāma). Kad vien jūs ciešat, jums pievērš uzmanību, jūt līdzi, jūs “mīl”. Visi sāk par jums rūpēties. Kuram gan gribētos ievainot cilvēku, kurš cieš? Kurš gan izjutīs skaudību attiecībā uz cilvēku, kurš cieš? Kurš vēlas būt konfliktā ar cilvēku, kurš cieš?

Par cilvēku, kurš cieš, rūpējas, to mīl un tam pievērš uzmanību. Ciešanas ir burvīgs kapitālieguldījums. Ja sieva ir laimīga, vīrs mēdz par viņu aizmirst. Taču, ja viņa cieš, vīrs nevar atļauties būt pret viņu nevērīgs. Ja vīrs cieš, visa viņa ģimene – sieva, bērni ir viņa tuvumā, uztraucas par viņu, mierina viņu kā prazdami; tas sniedz viņam arī komforta sajūtu. Cilvēks jūtas, ka viņš nav viens, ka viņam ir ģimene, draugi.

Kad esat slimi, depresijā, ciešanās, draugi nāk jūs apciemot, mierināt. Kad jūs esat laimīgi, tie paši draugi mēdz jūs aizmirst. Kad jūs esiet patiesi laimīgi, sagaidiet, ka visa pasaule būs pret jums.

Parasti cilvēkiem ne īpaši patīk laimīgi cilvēki, jo laimīgi cilvēki ievaino apkārtējo cilvēku Ego.

Apkārtējie sāk domāt: “Tātad tu esi laimīgs, bet mēs vēl aizvien mītam tumsā, ciešanās un ellē. Kā tu uzdrošinies būt laimīgs, kad mēs visi esam nelaimīgi un ciešanās?”

Protams, pasaulē ir cilvēki, kuri cieš, un nevienam nav pietiekamas drosmes, lai ļautu visai pasaulei nostāties pret sevi; tas ir pārāk neērti, pārāk riskanti. Ir daudz vienkāršāk pieķerties ciešanām – tās jūs padara par daļu no pūļa.

Laime vienkārši ir laime. Cilvēks vairs nav tās pasaules daļa, ko radījusi Pamestība (angliski: Thrownness); cilvēks vairs nav ne pagātnes, ne vēstures daļa. Kad esat patiesi laimīgs, pat svētlaimīgs, izzūd laika un telpas robežas. Kad jūs esat svētlaimīgs, jūs pārejat robežu un nokļūstat Nezināmajā.

Mums visiem ir pasniegta lielākā pasaules dāvana – savas dzīves radīšanas izvēle. Mūsu zināšanas un izpratne vairo apziņas līmeni, kas savukārt ietekmē spēju apzināti veikt izvēli – pilnīgas dzīves kvalitātes sasniegšanā – Es Esmu Savas Dzīves RADĪTĀTS!!

Raksts publicēts ar Starptautiskās Apziņas koučinga Akadēmijas® (ICCA) atļauju.

(INTERNATIONAL CONSCIOUSNESS COACHING® ACADEMY)

consciousness coaching logo

email

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Mums uzticas: