SuccessLAB

Rezultātus un panākumus rada trīs vienkārši vārdi

Skaidrība

Uzticība

Enerģija

Kādus rezultātus gribi sasniegt tu?

Tagad & Šeit

Sazināties ar mums
 1. Armands Melvags

  Posted by
  / / 5 Comments
  SuccessLAB, SIA izveidotājs un vadītājs Biznesa treneris un profesionāls koučš. Gūst spēku, iedvesmu un gaismu esot dabā, kalnos, cilvēkos un sevī, jo tur IR arī ĪSTĀS atbildes uz visiem jautājumiem. Papildus rod atklājumus un ekstraordinārus risinājumus Baltu mantojumā, ājurvēdā, meditācijās un garīgajās praksēs. Dalās zināšanās un mākslā, kā viegli radīt...


Atsauksmes par Armandu

 1. Koučš Armands Melvags

  Es biju ļoti skeptiska pret koučingu, bet vēlējos harmoniju un skaidrību savā darbā, privātajā dzīvē, sevī un to ko vēlos nākotnē. Vienā no koučinga sesijām es sapratu, ka ilgu laiku esmu dzīvojusi ne savu dzīvi, ka ne visi mani līdzšinējie mērķi ir manis pašas izvēlēti un izraudzīti un tādēļ arī nav sasniegti. Sapratu, ka tādēļ man bija tik smagi iet uz tiem. Šī apzināšanās bija ļoti spēcīgs klikšķis, pat sprādziens un es sajutu šis koučs ir profesionālis.

  Ir tik lieliski izjust šo milzīgo atšķirību būt saskaņā ar sevi! Ir tik savādi viegli! Ir it kā dzīve pirms un pēc koučinga. Tas ir ļoti dziļi un spēcīgi! Es redzu un zinu kādu vēlos savu dzīvi, man ir jauns, precīzs plāns kā to sasniegt.

  Tagad uz to pašu darbu es eju smaidot. Es esmu pat notievējusi! Es mīlu sevi un savu dzīvi!- Madara /juriste/

 2. Koučš Armands Melvags

   No koučinga, kuru vadīja Armands Melvags, es iemācījos kā sevī radīt jaunus un labus ieradumus, guvu svarīgas atziņas kā noturēt harmoniju ikdienā, pēc kā tik ļoti tiecos. Sapratu, ka bieži vien tas, kas liekas grūti aizsniedzams un sarežģīts, patiesībā ar vienkāršām darbībām īsā laikā ir iegūstams, apzinājos, kas manā dzīvē sagādā vislielāko baudu.

  Pēc koučinga sesiju beigām jau ir pagājuši vairāki mēneši, bet mana dzīve turpina uzlaboties, precīzāk – kā rezultāts manām darbībām ir dzīves kvalitātes uzlabošanās visās sfērās, par ko pateicīgs esmu arī koučam un viņa organizētajam darbam kopā ar mani. Piemēram, tad, kad es izveidoju savas ikdienas režīmu tādu, lai spētu pietiekoši labi atpūsties naktīs, un mērķtiecīgi izpildīju to ikdienā, sajutu, ka esmu kļuvis daudz darbspējīgāks un vajadzības gadījumā spēju strādāt aptuveni 1,5 reizes vairāk nekā iepriekš. Dažas no koučinga sesijās pielietotajām tehnikām man nebija skaidri saprotamas, bet kas, manuprāt, bija pats svarīgākais – koučinga laikā es iemācījos vēl vairāk atbildes meklēt sevī kā arī daudz detalizētāk analizēt savas darbības un plānus, kā rezultātā spēju būtiski uzlabot savu dzīvi.

  Mums ir jāmāk gan patstāvīgi, gan komandā pieņemt lēmumus, kas ietekmēs mūsu dzīves nākotnē, tāpēc koučinga sesijas ar Armandu bija ļoti vērtīga pieredze un treniņš tam, tāpēc esmu ļoti pateicīgs, ka man bija šī iespēja.- Kaspars Parfenovičs /uzņēmējs/

 3. Koučš Armands Melvags

  Mana pirmā un pagaidām vienīgā koučinga sesija noritēja apm. 1h un šajā laikā es apzinājos savas dzīves galvenās prioritātes un mērķus. Pēc sesijas es koncentrējos uz saviem mērķiem un kā tos sasniegt.

  Pēc pusgada atskatoties uz koučinga sesiju, es sapratu, ka lielākajā daļā mērķu ir sasniegti pilnībā, bet progress ir visās jomās. Es esmu pārsteigts par šo rezultātu! Katrā gadījumā – tas viennozīmīgi ir darbs ar sevi, lai padarītu dzīvi laimīgāku. Paldies!.- Jānis /pārdošanas speciālists/

Lasīt vairāk

Mums uzticas: